Lankstinukai

Vienas iš populiariausių tiesioginės reklamos formatų Lietuvoje. Pats pavadinimas jau sako, kad tai perlenktas spaudinys. Lankstinuko privalumas – jame sutalpinama labai nemažai reklaminės informacijos, kuri gali būti naudinga Jūsų klientams. Lankstinukai gali būti spausdinami ant įvairios gramatūros popieriaus, galimi skirtingi lenkimo būdai – viengubas lenkimas, dvigubas lenkimas, išilginis lenkimas ir t.t. Apie tai plačiau Jums gali papasakoti mūsų vadybininkai ir pateikti konkrečias Jūsų individualaus užsakymo kainas. Standartiniams užsakymams taikome nuolaidas, tad sekite informaciją mūsų svetainėje.

Svarbiausia informacija lankstinuko priekyje

Lankstinukas, kaip ir kiekvienas spaudos gaminys, turi patraukti skaitytojo dėmesį iš karto, todėl pačiame pirmame puslapyje turi būti aktualiausia informacija, kuri sudomintų ir paskatintų skaityti toliau. Kuo Jūs užsiimate, ką parduodate ir kuo galite būti naudingas klientui – visa tai pateikite lankstinuko pirmoje pusėje. Turite specialių pasiūlymų ar ypatingų naujienų? Dar geriau, tai tik padės patraukti dėmesį ir suintriguoti kiekvieną, kuris pažvelgs į Jūsų lankstinuką.

Lankstinukai

Gaminame tiek standartinius (su keliais lenkimais), tiek nestandartinius
(dauglenkimų,neįprastos formos) lankstinukus.

Didelis popieriaus pasirinkimas.

Maketuojame ir spausdiname lankstinukus. Lankstinukai spausdinami ant kokybiško kreidinio 150g popieriaus. Aukštą spaudos kokybę užtikrina naudojama moderni spaudos įranga.

Standartiškai lankstinukus maketuojame ir gaminame su vienu arba dviem lenkimais. Jei reikia lankstinuko gamybos su daugiau lenkimų, tai nesukelia problemų, tačiau nežymiai pakelia kainas.

▼Gaukite pasiūlymą el. paštu▼